Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 21 cm

Minimalt slitage, en vit prick utanpå glasyren, samt något nerslipad signatur

850095

2020-12-09