Berndt Friberg
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 21 cm
Minimalt slitage, en vit prick utanpå glasyren, samt något nerslipad signatur
850095
2020-12-09