Reseskrin

Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin
Reseskrin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESESKRIN, Allmoge, trä, 1800-talets första hälft, beslag av järn, ca 50x50x21 cm

skador, list saknas på lock, nyckel saknas

850104

2020-12-06