Strålkastare för film och teater Fototon
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STRÅLKASTARE för film och teater, 1940/50-tal, Fototon, för film, svartlackerad metall, höjd ca 250 cm (reglerbar höjd)
Proveniens: strålkastaren har tillhört Europa film.
slitage, funktion ej kontrollerad eller garanterad
850106
2020-12-06