John Clayton Adams oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

JOHN CLAYTON ADAMS (1840-1906): Figurer i landskap, signerad och daterad 1866, olja på duk, ca 45x75 cm

Tema Old Masters

krackeleringar, skada på duk

850107

2020-12-06