Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, Holland, barock, 1600- / 1700-tal, 1 par, holländsk modell, total höjd ca 21 cm
Åldersrelaterat skick, lagningar, 1 manschett med bucklor
850117
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här