Ljusstakar Holland 1600-/1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, Holland, barock, 1600- / 1700-tal, 1 par, holländsk modell, total höjd ca 21 cm

Åldersrelaterat skick, lagningar, 1 manschett med bucklor

850117

2020-12-12