Ljusstakar barock 1700-tal

Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal
Ljusstakar barock 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LJUSSTAKAR, sk klockljusstakar, Sverige, barock, 1700-tal, 1 par snarlika, mässing, höjd ca 17 cm

Åldersrelaterat skick med några märken, lagningar av fästen, borrade, 1 st är klippt i fotring

850122

2020-12-12