Sängbord sengustaviansk stil

Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, sengustaviansk stil, mahogny, beslag i mässing, 2 lådor, höjd ca 69, 21 x 32 cm

Bruksslitage, repor och märken, nyckel medföljer

850125

2020-12-13