Pinnsoffa Nesto

Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

PINNSOFFA, Nesto, Nässjö, 1960/70-tal, inköpt på NK, bok och björ, längd ca 120 cmm sitthöjd ca 45 cm..

Bruksslitage, repor, fläckar, en sargpinne något lös

850135

2020-12-07