Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
PINNSOFFA, Nesto, Nässjö, 1960/70-tal, inköpt på NK, bok och björ, längd ca 120 cmm sitthöjd ca 45 cm..
Bruksslitage, repor, fläckar, en sargpinne något lös
850135
2020-12-07