Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIETRO PARBONI (1783-1841): I Celebri Freschi di Gaspare Possino, Rom 1810, etsningar sid. 1-6 helsides, 7-12 halvsides, totalt mått ca 61x47 cm
Slitage
850138
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här