Christian Fredrik Svensson olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marint motiv, signerad C.F Svenson, olja på duk, ca 24,5x32 cm

Krackelyr

850144

2020-12-07