Samekniv Anders Fankki
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS FANKKI, samekniv, knivslida i läder och renhorn med graverad dekor, monogramsignerad AF, knivskaft i renhorn, bladets längd ca 8 cm, totallängd ca 21 cm
Bruksslitage, knivskaft med spricka
850147
2020-12-07