Samekniv Anders Fankki

Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki
Samekniv Anders Fankki

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FANKKI, samekniv, knivslida i läder och renhorn med graverad dekor, monogramsignerad AF, knivskaft i renhorn, bladets längd ca 8 cm, totallängd ca 21 cm

Bruksslitage, knivskaft med spricka

850147

2020-12-07