Hallmöbel ek

Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek
Hallmöbel ek

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, ek, 2000-tal, med två lådor, höjd ca 51, 88x37 cm

Smärre slitage

850167

2020-12-09