Nils Björkqvist olja på duk

Nils Björkqvist olja på duk
Nils Björkqvist olja på duk
Nils Björkqvist olja på duk
Nils Björkqvist olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS BJÖRKQVIST (1900-1991), olja på duk, signerad, räve med höna, 18x32 cm.

Fläckar samt hål i duk.

850168

2020-12-11