Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PIEDESTALER, 2 st, empirestil, 1900-tal, bronserad stomme med stenskiva, höjd ca 65, 26x26 cm och höjd ca 52, 27x27 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
850178
2020-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner