Piedestaler empirstil

Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil
Piedestaler empirstil

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PIEDESTALER, 2 st, empirestil, 1900-tal, bronserad stomme med stenskiva, höjd ca 65, 26x26 cm och höjd ca 52, 27x27 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

850178

2020-12-14