Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, empirestil, 1900-tal, bronserad stomme med stenskiva, höjd ca 72 cm och diam ca 46 cm

Ytslitage

850179

2020-12-14