Väggspegel teak

Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak
Väggspegel teak

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets mitt, stomme i massiv teak, etikettmärkt "Glasmäster Markaryd", ca 127x37 cm

Bruksslitage, mindre färgrester på ram

850187

2020-12-09