Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
VÄGGSPEGEL, 1900-talets mitt, stomme i massiv teak, etikettmärkt "Glasmäster Markaryd", ca 127x37 cm
Bruksslitage, mindre färgrester på ram
850187
2020-12-09