Stolar och karmstolar Karl Johan stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Karl Johan stil, klädda i Malmstenstyg, sitthöjd 44-46 cm

Nytapeserade, lagningar

850188

2020-12-07