PER JULIUS: Fjällbjörk i höstskrud

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER JULIUS (född 1952): Fjällbjörk i höstskrud, signerad P Julius, akvarell, bladmått 24x16,5 cm

850217

2020-12-19