Vykort 1900-talets början

Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORTSALBUM, med lösa vykort ca 200 st, 1900-talets början, motiv främst från Tyskland, Kontinentaleuropa, Sverige och Alperna.

Slitage, ej fullständigt genomgången.

850231

2020-12-07