Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

1 500 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982) "Vilda djur", olja på duk, ca 73x60 cm

Ett par repor på duken

850238

2020-12-10