Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, segel i tyg samt snören, avtagbar sockel, höjd ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, smärre slitage
850245
2020-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner