Keramik 3 delar 1900-tal
Vollendet
2020-12-10
850250
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VASER, 3 st, keramik, Vilhelm Bjerke Petersen samt Arthur Percy för Rörstrand resp Karlskrona, höjd ca 15-21 cm
Bruksslitage