Joksé Luis Sanchez brons

Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons
Joksé Luis Sanchez brons

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, 1000/194, brons, sockel av plexiglas, total höjd ca 8 cm

Sockel med nagg

850254

2020-12-07