Bordslampa Peill & Putzler

Bordslampa Peill & Putzler
Bordslampa Peill & Putzler
Bordslampa Peill & Putzler
Bordslampa Peill & Putzler

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Peill & Putzler, Tyskland. 1970-tal, glas, höjd ca 26cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

850264

2020-12-10