Steffen Jørgensen oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STEFFEN JÖRGENSEN (f. 1940) "Venus", olja på duk, bildmått ca 131x91 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
850273
Päivämäärä:
2020-12-10