Steffen Jørgensen oljemålning

Steffen Jørgensen oljemålning
Steffen Jørgensen oljemålning
Steffen Jørgensen oljemålning
Steffen Jørgensen oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STEFFEN JÖRGENSEN (f. 1940) "Venus", olja på duk, bildmått ca 131x91 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

850273

Päivämäärä:

2020-12-10