Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WALTER HECKMANN (Tyskland, 1929-1994): "Möglicher Tatort", akryl på duk, signerad samt daterad W. Heckmann 73, ca 100,5x70 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
850276
2020-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner