Walter Heckmann

Walter Heckmann
Walter Heckmann
Walter Heckmann
Walter Heckmann
Walter Heckmann
Walter Heckmann

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WALTER HECKMANN (Tyskland, 1929-1994): "Möglicher Tatort", akryl på duk, signerad samt daterad W. Heckmann 73, ca 100,5x70 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

850276

2020-12-10