Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ARNE TENGBLAD (f. 1927) skulptur, mässing, 1986, signerad 25/30, höjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
850279
2020-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner