Skulptur Arne Tengblad

Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad
Skulptur Arne Tengblad

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ARNE TENGBLAD (f. 1927) skulptur, mässing, 1986, signerad 25/30, höjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

850279

2020-12-10