Rörstrand fruktservis

Rörstrand fruktservis
Rörstrand fruktservis
Rörstrand fruktservis
Rörstrand fruktservis
Rörstrand fruktservis
Rörstrand fruktservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, fruktservis, 12 delar, flintgods, 1900-talets andra kvartal, 11 assietter med gallerkant, diameter 21 cm, gallerskål, längd 33 cm.

Mindre bruksslitage.

850282

2020-12-13