Frederic W Rose "Angling in Troubled Waters..."
Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FREDERIC W ROSE, "Angling in Troubled Waters - A Serio-Comic Map of Europe", G.W. Bacon, 1899, grafiskt tryck, bladmått ca 55x75,5 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar, veck, bläckskrift i 2 hörn
850286
2020-12-12