Frederic W Rose "Angling in Troubled Waters..."

Frederic W Rose
Frederic W Rose

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FREDERIC W ROSE, "Angling in Troubled Waters - A Serio-Comic Map of Europe", G.W. Bacon, 1899, grafiskt tryck, bladmått ca 55x75,5 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar, veck, bläckskrift i 2 hörn

850286

2020-12-12