Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JEAN DAULLÈ, "Le Pélerinage, tiré du Cabinet de Monsieur Peilhon, secrétaire du Roy", kopparstick efter Joseph Vernet, kopparstick, 1700-tal, bladmått 55,5x77 cm
Fläckar, mindre skador
850299
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här