Jean Daulle kopparstick efter Joseph Vernet

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JEAN DAULLÈ, "Le Pélerinage, tiré du Cabinet de Monsieur Peilhon, secrétaire du Roy", kopparstick efter Joseph Vernet, kopparstick, 1700-tal, bladmått 55,5x77 cm

Fläckar, mindre skador

850299

2020-12-18