Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800/1900-tal, figurscen med Freja, höjd ca 33 cm, längd ca 42 cm,.
Slitage. Saknar pendel, skadad urtavla. Nyckel finns.
850301
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här