Bord i idegran

Bord i idegran
Bord i idegran
Bord i idegran
Bord i idegran
Bord i idegran
Bord i idegran

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i bl a idegran, med fack för tidningar, höjd ca 50, 48x23 cm

Smärre ytskador

850303

2020-12-07