Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i bl a idegran, med fack för tidningar, höjd ca 50, 48x23 cm
Smärre ytskador
850303
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här