Parfymflaskor Orrefors
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
PARFYMFLASKOR/FLAKONGER, 3 st., glas, Orrefors, Vicke Lindström samt Edward Hald, en med graverad dekor i form av sjöjungfru, signerad Orrefors, höjder ca 10,5-15 cm
Bruksslitage, mikronagg förekommer
850312
2020-12-10