Parfymflaskor Orrefors

Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors
Parfymflaskor Orrefors

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

PARFYMFLASKOR/FLAKONGER, 3 st., glas, Orrefors, Vicke Lindström samt Edward Hald, en med graverad dekor i form av sjöjungfru, signerad Orrefors, höjder ca 10,5-15 cm

Bruksslitage, mikronagg förekommer

850312

2020-12-10