Sminkbord med spegel

Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1900-talets första hälft, mahogny, på centralfot, övre del med spegel, en låda i sargen, dragknopp i mässing, totalhöjd ca 126, bordets höjd ca 70, ca 59x43 cm

Bruksslitage, märken

850320

2020-12-10