Monica Smetana oljemålning

Monica Smetana oljemålning
Monica Smetana oljemålning
Monica Smetana oljemålning
Monica Smetana oljemålning
Monica Smetana oljemålning
Monica Smetana oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA SMETANA (född 1932): Pojke och flicka, olja på duk, signerad M Smetana, ca 73x60 cm

850332

2020-12-07