Serveringvagn

Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGVAGN, 1960-tal, fällbara brickor, stomme i kromad metall, höjd ca 83 samt 60x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

850341

2020-12-10