Broscher örhängen 18/1900-tal

Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal
Broscher örhängen 18/1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCHER, ÖRHÄNGEN, 20 delar, 18/1900-tal, bestående av: 1 par öronclips silver med emalj, broscher i silver resp metall, ett par stycken i mikromosaik, längd 3-9 cm

Smärre slitage

850349

2020-12-10