Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄSTAR, 2 st, Dalarna, 1900-tal, vitmålade, polykrom dekor, höjd ca 10-12 cm, den större tidigt 1900-tal
Slitage, patina, den större med två häftstift, torrspricka
850351
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här