Soffa DUX

Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1970-tal, DUX, skinnklädsel med djuphäftad dekor, märkt DUX, bredd ca 215, djup 89, höjd 70, sitthäjd ca 45 cm

Bruksslitage, patina, slitage på klädsel

850357

2020-12-11