Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1970-tal, DUX, skinnklädsel med djuphäftad dekor, märkt DUX, bredd ca 215, djup 89, höjd 70, sitthäjd ca 45 cm
Bruksslitage, patina, slitage på klädsel
850357
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här