Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 3 dlr., valnöt, 1900-talets första hälft, svarvade ben, höjd ca 71, 62x34 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, slitage
850369
2020-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner