Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SATSBORD, 3 dlr., valnöt, 1900-talets första hälft, svarvade ben, höjd ca 71, 62x34 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, slitage

850369

2020-12-09