Sittgrupp 1900-talets början
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SITTGRUPP, 4 dlr, 1900-talets början, rikt skuren floral dekor, bordets mått höjd ca 68, 88x49, soffans längd 91, sitthöjd 45 cm
Möblerna ngt ostadiga, bordet ostadigt, smärre ytskador, enstaka avslag
850374
2020-12-08