Sittgrupp 1900-talets början

Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början
Sittgrupp 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SITTGRUPP, 4 dlr, 1900-talets början, rikt skuren floral dekor, bordets mått höjd ca 68, 88x49, soffans längd 91, sitthöjd 45 cm

Möblerna ngt ostadiga, bordet ostadigt, smärre ytskador, enstaka avslag

850374

2020-12-08