Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, plafondmodell, frostat glas med lös innerkant, diam 40 cm, höjd 36 cm.

Funktion garanteras ej. Lagning på sladd.

850375

2020-12-07