Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIANOPALL, 1900-talets början, fanérad i mahogny, stoppad sits, mönstrad klädsel, längd ca 80, sitthöjd 52 cm
Zustandsbeschreibung
Senare klädsel, brukslitage, smärre ytskador
850378
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner