Pianopall 1900-talets början

Pianopall 1900-talets början
Pianopall 1900-talets början
Pianopall 1900-talets början
Pianopall 1900-talets början
Pianopall 1900-talets början
Pianopall 1900-talets början

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIANOPALL, 1900-talets början, fanérad i mahogny, stoppad sits, mönstrad klädsel, längd ca 80, sitthöjd 52 cm

Zustandsbeschreibung

Senare klädsel, brukslitage, smärre ytskador

850378

2020-12-08