Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
150 EUR
JORMA HAUTALA (född 1941) komposition, signerad samt daterad -90, serigrafi, 13/30, 55x89 cm
liten spricka i glaset
850380
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här