Kristian Krokfors serigrafi

Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi
Kristian Krokfors serigrafi

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "Coloured Andalusia", signerad samt daterad -99, serigrafi, 16/55, 39x80 cm

850381

2020-12-09