Juha Soisalo serigrafi

Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

JUHA SOISALO (1941-2016) skål, signerad samt daterad -03, serigrafi, 9/120, 53x40 cm

850387

2020-12-09