Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
SIMO HANNULA (1932-2016) "Kap Horn rundaren", signerad samt daterad 1981, etsning, 44/60 Tpl´a, 40x48 cm
850398
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här